Eureka Technology Park
Rezydenci ETP

Eureka Technology Park tworzy przyjazną przestrzeń pracy i współpracy.

Tu się dzieją innowacje - poznaj naszych rezydentów.

 

Kancelaria Anna Roszak powstała w 2013 roku. Radca Prawny Anna Roszak jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu ukończyła w 2012 roku.

Radca Prawny Anna Roszak posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe głównie w zakresie bieżącej obsługi prawnej osób prawnych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Doświadczenie to zdobywała w wiodących poznańskich kancelariach prawnych oraz działach prawnych firm funkcjonujących w branżach: budowlanej oraz wydawniczej.

W ramach działalności Kancelaria świadczy usługi na rzecz osób prawnych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz osób fizycznych (konsumentów). Kancelaria oferuje obsługę prawną we wszystkich dziedzinach prawa, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień prawa cywilnego, prawa spółek handlowych, prawa budowlanego, prawa autorskiego, prawa pracy, prawa konkurencji.

 

 

Parker Hannifin Sales Poland Sp. z o.o. jest częścią Parker Hannifin Corporation, globalnego producenta napędów i sterowań, dostarczającego precyzyjne rozwiązania inżynieryjne dla ponad tysiąca różnorodnych rynków mobilnych, przemysłowych i lotniczych.

Od ponad 20 lat Parker Hannifin służy polskim odbiorcom. Wspólnie z naszymi klientami wytyczamy nowe szlaki, tworząc innowacyjne technologie dla przemysłu. Specjaliści Parkera wspomagają klientów we wdrażaniu nowatorskich rozwiązań, zapewniających poprawę wydajności i rentowności w ich firmach, bazując na wiedzy, wieloletnim doświadczeniu oraz szerokiej ofercie produktowej, dzięki której można traktować Parkera jako jedno źródło dostaw dla kompleksowych rozwiązań hydraulicznych, pneumatycznych, czy elektromechanicznych.

www.parker.pl

 

LANSTER to specjalistyczna firma założona w 1999 roku przez grupę inżynierów zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem systemów bezpiecznego przesyłania i wymiany informacji. Połączony potencjał wiedzy i doświadczeń oraz oferty liderów branży , jak np. TE Connectivity/AMP Netconnect/ADC Krone, iTracks, Hawlett-Packard czy HID-Omnikey, tworzy możliwości pozyskania stabilnych i nowoczesnych rozwiązań, dopasowanych do potrzeb.

Firma LANSTER to również laboratorium badawcze i centrum szkoleń sieciowych, w którym przedstawiciele Polskiego Komitetu Normalizacyjnego prowadzą autoryzowane szkolenia z zakresu instalacji i certyfikacji okablowania strukturalnego oraz szkolenia wdrożeniowe wybranych rozwiązań bezpieczeństwa danych.

www.lanster.com

 

 

Biznesownia jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą i doradztwem w zakresie pozyskiwania finansowania w drodze leasingu. Współpracujemy z większością firm leasignowych w Polsce jako niezależny partner. Klienci korzystając z naszej wiedzy o praktycznym funkcjonowaniu tego rynku, zyskują kompleksową obsługę w jednym miejscu. Obsługa dotyczy zarówno transakcji leasingowych inwestycyjnych oraz refinansowych.

www.biznesownia.com

 

 

 

Designworks & Research Lab to studio projektowania produktu istniejące od 2003 roku.

Firma zarządza całym procesem projektowania produktu - od badań i rozwoju koncepcji dzięki inżynierii, tworzeniu prototypów i produkcji.

Designworks & Research Lab współpracuje z firmami i pomaga wzrastać dzięki doskonałym usługom, począwszy od projektu koncepcyjnego i rozwoju, badań i optymalizacji produktów. Tworzymy czysty, prosty, dostosowany wygląd, który jest funkcjonalny, użyteczny i dostępny dla klientów.

www.designworks.pl

 

Niebo Solutions założona w 2011 roku, oferuje produkty i usługi dla branży światowego transportu kontenerowego, ze szczególnym uwzględnieniem wymogów technologicznych.

Nasi pracownicy mają doświadczenie w dziedzinie projektowania oprogramowania, rozwoju, wdrażania i wsparcia, oprócz posiadania wiedzy dla takich urządzeń leasingu operacyjnego i zarządzania łańcuchem dostaw.

 

www.niebosol.com

 

Firma SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o. powstała w 2000 roku.Standardowa oferta SMC to ponad 11 000 grup produktowych dostępnych w milionach wariantów. Projektujemy i produkujmy zupełnie nowe elementy, opracowane zgodnie ze specyfikacją klienta. Wydajne systemy gwarantują doskonałe współdziałanie pneumatyki, robotyki, hydrauliki i elektroniki.

 

www.smc.pl

 

 

SECO/WARWICK jest globalnym dostawcą wyposażenia przemysłowego i nowoczesnych technologii do obróbki cieplnej metali. Dzięki swej innowacyjności oraz przystosowaniu do nowej (oszczędnej) filozofii procesu przemysłowego nasze produkty zapewniają naszym klientom przewagę konkurencyjną w zakresie procesów wytwórczych.

 

www.secowarwick.com

 

 

 

 

CONTMAN jest niezależną firmą, specjalizującą się w optymalizacji i wdrażaniu procesów biznesowych oraz obiegu dokumentów. Dzięki współpracy z nami, nasi klienci w krótszym czasie obsługują więcej spraw, a przez to zwiększają swoje przychody. Szybciej odpowiadają na oczekiwania klientów, przez co stają się bardziej konkurencyjni. Dodatkowo obniżają swoje koszty, gdyż mogą zmniejszyć ilość nakładów, aby obsłużyć większą ilość spraw zachowując najwyższe standardy. Od 2000 roku realizujemy projekty o strategicznym znaczeniu dla naszych Klientów w całej Europie. Jesteśmy jednym z liderów tego typu rozwiązań w Polsce.

www.contman.pl

 

Brodr. Jorgensen SA to polska firma handlowa z kapitałem duńskim, założona w 1993 roku. Jej główny udziałowiec Brodr. Jorgensen Holding jest duńską firmą rodzinną istniejącą od 1913 roku.

Brodr. Jorgensen jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków marek : GOSH, LUMENE, MONTAGNE JEUNESSE. W związku z systematycznym rozwojem dystrybucji i pozycji firmy w biznesie kosmetycznym w 2010 firma wprowadziła na rynek własną markę – ACE of FACE.

www.brodr-jorgensen.pl

 

 

Hunters Sp. z o.o. jest innowacyjnym przedsiębiorstwem, związanym z branżą ochrony oraz bezpieczeństwa. Działając od 1990 roku firma sukcesywnie wdraża nowoczesne technologie dbając tym samym o jak najwyższy poziom oferowanych usług. Zakres działań firmy obejmuje: ochronę stacjonarną, monitoring, instalacje alarmowe, konwojowanie i inkaso, usługi sprzątające, doradztwo personalne oraz transport i spedycja. Firma działa na terenie Polski oraz Czech.

http://hunters.pl

 

TeeJet jest liderem w precyzyjnym aplikowaniu komponentów, kontroli systemów technologicznych i w zarządzaniu danymi. Specjalnością przedsiębiorstwa są innowacyjne rozwiązania dla elektroniki w rolnictwie. TeeJet jest międzynarodowym producentem systemów sterowania, działającym w ponad 80 państwach. Wśród ich nowatorskich rozwiązań znajdują się m.in. technologia dynamicznego ważenia przepływu materiałów w czasie rzeczywistym czy zdalna nawigacja w czasie rzeczywistym.

www.teejet.com

 

 

Dematec Polska Sp. z o.o. zajmuje się lokalną dystrybucją zaawansowanych technologicznie maszyn. Firma znana jest głównie z wprowadzania na polski rynek innowacyjnych zastosowań, w tym tzw. „nano obróbki”. Precyzyjność tych rozwiązań doceniły już takie firmy, jak Rolex czy Seiko.

 

www.dematec.pl

 

 

 

 

 

BDGstrategy jest międzynarodową firmą consultingową współpracującą z organizacjami, które są liderami w różnych branżach. Szeroki zakres usług oraz wiedza umożliwiają BDGstrategy w niezrównany sposób stawiać czoła pojawiającym się wyzwaniom. Współpracując z klientami BDG pomaga rozwinąć ich możliwości oraz wykształcić zdolności przywódcze na najwyższym poziomie w każdych okolicznościach. W Polsce przedsiębiorstwo jest obecne od 2009 roku.

www.bdgstrategy.com

 

 

 

3R Studio to zgrany zespół doświadczonych osób, dla których głównym celem jest tworzenie wysokiej jakości aplikacji mobilnych na platformę Android oraz iOS, opartych na najnowocześniejszych technologiach i nowatorskich rozwiązaniach. Tworząc produkty, 3R Studio kładzie nacisk na to, aby były one zgodne z oczekiwaniami klientów, a jednocześnie zawierając dozę innowacyjności generowały dla nich istotne korzyści.

www.3rstudio.com

 

 

 

Sinersio Polska jest młodą, sprawnie funkcjonującą i dynamicznie rozwijającą się firmą. Zadaniem zespołu przedsiębiorstwa jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości. Sinersio nie jest typową firmą konsultingową - łącząc działalność doradczą z wdrożeniową przedsiębiorstwo prowadzi szereg innowacyjnych projektów związanych z doradztwem procesowym i organizacyjnym.

www.sinersio.com

 

 

 

Interplastik jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą opakowania z tworzyw sztucznych, przeznaczonych dla przemysłu spożywczego i chemicznego. Najważniejsze dla przedsiębiorstwa jest zadowolenie Klientów, dlatego podchodzi do każdego indywidualnie, aby zaoferować produkty jak najlepiej dostosowane do potrzeb. Interplastik planuje ciągły rozwój poprzez inwestycje w nowoczesne technologie i w pracowników, rozszerzać współpracę z instytucjami naukowo-badawczymi, klastrami oraz instytucjami otoczenia biznesu.

www.interplastik.pl