Eureka Technology Park
Aktualności
Otwarta sesja biznesowa w Eureka Technology Park

„Otwarci na Biznes” to tytuł cyklu spotkań biznesowych, rozpoczynających się 19 lutego w Eureka Technology Park. Pierwsza bezpłatna sesja biznesowa skierowana jest do przedsiębiorców zainteresowanych optymalizacją kosztów, wdrażaniem innowacji z udziałem zewnętrznych źródeł finansowania oraz rozwojem firmy.

Artykuł ekspertów ETP w czasopiśmie Controlling

16.11.2012

"Ryzyko walutowe w projektach unijnych" - to tytuł artykułu, który ukazał się w czaspoiśmie Controlling. Jego twórcami są eksperci z zespołu zajmującego się projektami inwestycyjnymi w ETP.

W ETP ruszył projekt EFS

06.11.2012.

"Zawód telemarketera szansą na karierę zawodową osób z dysfunkcją wzroku" - to kompleksowy projekt szkoleniowo-stażowy z elementami doradztwa i rehabilitacji dla niepełnosprawnych osób zamieszkujących województwo Wielkopolskie, bądź uczących się na jego terenie.

Nowe menu w naszej restauracji

05.11.2012

Zapraszamy na pyszne śniadania i lunche biznesowe do naszej restauracji Lemon.

I Międzynarodowe Forum Klastrów IT w Eureka Technology Park

15.09.2012

W dniach 13-14 września 2012 w kreatywnej przestrzeni Eureka Technology Park odbyło się I Międzynarodowe Forum Klastrów IT. Wydarzenie to zgromadziło specjalistów IT, przedstawicieli klastrów, przedsiębiorców, a także instytucje naukowe.

Normalny dojazd do ETP przywrócony

25.06.2012

Miło nam poinformować, że droga serwisowa przy węźle dróg S11 i 307 została otwarta i możliwy jest już komfortpowy dojazd do ETP.

Augmented Reality Event 2012 - relacja 3R Studio, rezydenta ETP

Augmented Reality Event 2012 - krótka relacja Piotra Koźniewskiego z 3R Studio

 

Wizyta studyjna w Mecklenburg-Vorpommern

Kolejna wizyta studyjna za nami - Agnieszka Zdunek – Kierownik Projektu w DPE odwiedziła Mecklenburg-Vorpommern

Wizyta studyjna w Horsens w Danii

Kolejna wizyta studyjna za nami Daniel Ciachowski - Business Development Manager odwiedził Horsens w Danii

Hackfest w Eureka Technology Park!

Hackfest w Eureka Technology Park!

Pierwszy event w naszym parku już za nami, więcej informacji na Facebookuu, Google Plus i Twitterze

HACKFEST W ETP

HACKFEST W ETP
w najbliższy weekend - 13-15 kwietnia gościmy programistów na niezwykłej imprezie - odbędzie się u nas 48-godzinny maraton programistyczny Hackfest! Więcej informacji na stronie Hackfestu i wydarzeniu na Facebook

Wydarzenia na Facebook
ETP an Poznańskich Dniach Przedsiębiorczości

Eureka Technology Park zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji Poznańskich Dni Przedsiębiorczości, które odbędą się w dniach 17-18 kwietnia 2012 r. w Pawilonie nr 15 Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Poznańskie Dni Przedsiębiorczości są wspólną inicjatywą Miasta Poznania i Powiatu Poznańskiego oraz środowisk gospodarczych i naukowych Poznania reprezentowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, Wielkopolską Izbę Przemysłowo-Handlową oraz Fundację Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Szczegółowy program wszystkich imprez PDP znajduje się na stronie internetowej: www.poznan.pl/pdp

Pierwszy sieciowy park naukowo technologiczny w Polsce?

Pierwszy sieciowy park naukowo technologiczny w Polsce?

Z dumą informujemy, że model działania Eureka Technology Park zyskał aprobatę w kolejnym województwie - projekt pt. „Budowa parku naukowo technologicznego w Konstantynowie Łódzkim” otrzymał dofinansowanie w wysokości 21,4 mln zł w ramach Działania 3.4 RPO WŁ.

Link do łódzkiego Centrum Obsługi Przedsiębiorcy: http://www.cop.lodzkie.pl/index.php/konkursy/dzialanieiii4/nabor-310/903-lista-projektow-zakwalifikowanych-do-dofinansowania-w-wyniku-rozpatrzenia-protestu.html

Nasz przedstawiciel z wizytą studyjną w Langreo [Hiszpania]

Nasz przedstawiciel z wizytą studyjną w Langreo [Hiszpania]

 

W dniach 05 – 09 marca br. Kamil Górecki – Dyrektor Departamentu Projektów Szkoleniowych ETP – wziął udział w wizycie studyjnej, zorganizowanej przez Ciudad Industrial del Valle del Nalón (Valnalon) – hiszpańskiej instytucji otoczenia biznesu i wsparcia przedsiębiorczości.

Spotkanie to  dotyczyło „Kompleksowego podejścia regionalnego do nauczania przedsiębiorczości w Asturii” i

TEDx Poznań

TEDx POZNAŃ
Eureka Technology Park Sp. z o.o. jest partnerem TEDx w Poznaniu - lista zgłoszeń jest już zamknięta, zapewne teraz wiele osób czeka na wyniki - zapraszamy na profilu TEDx na Facebook https://www.facebook.com/tedxpoznan