Eureka Technology Park
City Park - Kick-Off IT HUB

Już 3 lutego 2011 r. o 16.00  rusza innowacyjne miejsce spotkań, wspólnej pracy i swobodnej wymiany idei - EurekaHub. Serię spotkań rozpoczyna spotkanie Kick-Off Meeting IT HUB. Zgodnie z założeniem sam HUB jako miejsce powinien przyciągać przede wszystkim ludzi kreatywnych, którzy chcą pracować w niecodziennych warunkach niezwykłego miejsca, jakim jest City Park. W pierwszym spotkaniu uczestniczyć będą praktycy i osobowości związane od lat z technologiami mobilnymi, spotkaniami branżowymi, inwestycjami w firmy technologiczne oraz wykorzystaniem niekonwencjonalnego spojrzenia. Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji za pomocą formularza dostępnego na http://www.eurekahub.pl/rejestracja

Miejsce:
EurekaHub, City Park Poznań, ul. Wyspiańskiego 26A, budynek B, lokal nr 16

Program Kick-Off IT HUB:

Mobile Monday – międzynarodowa społeczność – Zoe Adamowicz

Mobikyo – technologie mobilne z perspektywy Japonii (TBC) – Lars Cosh-Ishi

Jak odróżnnić dobry startup od złego? – Krzysztof Kowalczyk

Osobowość i przedsiębiorczość – Marek Szurawski

Tutus - startup case study – Marcin Piechocki

Prelegenci:

Zoe Adamowicz (Business Development Manager) - specjalizuje się w strategiach i innowacjach cross–media, posiada wieloletnie doświadczenie w przemyśle online i mobilnym, prezes rady fundatorów fundacji MobileMonday Poland.

Lars Cosh-Ishii - współtwórca przedsięwzięcia o nazwie Wireless Watch Japan, będącego niezależnym dostawcą technologii mobilnych na rynku japońskim. Lider społeczności o nazwie Mobile Monday Tokyo. Od roku 2005 pełni funkcję Dyrektora Reprezentacyjnego  organizacji o nazwie Mobikyo, nadzorującej WWJ oraz MMT.

Krzysztof Kowalczyk - przedsiębiorca oraz praktyk biznesu, partner Hardgammaventures, działający w branżach IT, konsultant strategiczny. Założyciel i partner zarządzający w UBIK Business Consulting, firmie doradztwa strategicznego koncentrującej się na rynku TMT i startupach technologicznych.

Marek Szurawski - prezes ECCE HOMO XXI. Prowadzi warsztaty z zakresu treningu pamięci, twórczego myślenia i rozwoju. Autor książek: Pamięć. Trening interaktywny (2004), Pamięć i intelekt. Trening mistrzowski (2008),  Pamięć na całe życie. Trening arcymistrzowski (2009).

Marcin Piechocki – Dyrektor Generalny spółki Świat Zdrowia S.A., lider ogólnopolskiego programu lojalnościowego skierowanego do klientów aptek należących do Spółki. Od ponad 10 lat związany z branżą farmaceutyczną oraz Grupą Torfar.